Опубликовано вчера

Digital Marketing Specialist

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

CTR, CPC, CPM, PSD, KPI – dacă și tu vorbești această limbă, atunci ești exact persoana pe care o căutăm! :)

Responsabilitățile principale:
  • Implementarea și optimizarea campaniilor de marketing digital, inclusiv publicitatea pe rețelele sociale (Facebook, Instagram, Tiktok, YouTube), email marketing și PPC (Google Ads, Meta, etc), atât pentru PROwebdesign cât și partenerii noștri.
  • Analiza datelor de marketing și generarea de rapoarte periodice;
  • Îmbunătățirea ofertei companiei și a serviciilor oferite;
 Ce super-puteri ar trebui să ai:
  • Experiență de minim 6 luni în marketing digital, cu abilități în SMM și PPC;
  • Cunoașterea la nivel Basic a unor software pentru editarea imaginilor (ex. Adobe Photoshop);
  • Abilități excelente de comunicare și copywriting;
  • Studii în domeniul economic, certificări în Digital Marketing - un plus mare;
  • Capacitatea de a jongla cu mai multe proiecte simultan.
Ce te așteaptă la „PROwebdesign”:
  • Salariu motivant și pachet social deplin;
  • O echipă tânără care îți va fi alături în orice misiune digitală;
  • Proiecte și provocări interesante;
  • Oficiu în sectorul Centru al Capitalei.
Dacă te simți pregătit(ă) să începi aventura în lumea noastră plină de culoare și creativitate, trimite-ne CV-ul la prowebdesign.eu@gmail.com, cu subiectul "Digital Marketing Specialist".

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să începem această călătorie epică împreună!
Отправить резюме

О компании

Din anul 2010 am reușit să acumulăm o experiență bogată în web design, programare și promovare online.

PROwebdesign – working for your name este o marcă comercială înregistrată oficial la AGEPI cu Nr. 37561.

Punem accent pe creativitate și inovație. Apreciem inteligența și umorul. Ne dedicăm 100% în tot ceea ce facem.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. București 23 A
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?