Опубликовано вчера

Ajutor Administrator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerințe:
- EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIUL SIMILAR
- CUNOȘTINȚE ÎN DOMENIUL TRANSPORTULUI
- CUNOAȘTEREA LIMBEI ENGLEZĂ B1/C2
- CUNOȘTINȚE OPERARE PC ( PACHET MO)

Responsabilități:

- EXECUTAREA SARCINILOR PRIMITE DE LA ADMINISTRATORUL PRINCIPAL
- COORDONAREA ANSAMBLULUI ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE DE TRANSPORT
BENEFICII
- SALARIUL MOTIVANT
- POSIBILITATE DE CREȘTERE

Dacă sunteți o persoană cu experiență , un lider de echipă și cu abilități remarcabile în administrarea unei companii de transport , vă incurajăm să aplicați.
Trimite-ți CV-ul la adresa de email resurse.umane@expolorry.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Vlad Tepes 1, Chisinau , Moldova
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?