Опубликовано вчера

Meșter în Manichiură și Pedichiură

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Suntem încântați să anunțăm că în cadrul salonului nostru de înfrumusețare căutăm un Mester în Manichiură și Pedichiură pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem dedicați oferirii unei experiențe de neegalat clienților noștri și căutăm o persoană cu abilități remarcabile în domeniul manichiurii și pedichiurii.

  • Realizarea manichiurii și pedichiurii clasice și cu gel, asigurând respectarea celor mai înalte standarde de igienă și calitate.
  • Evaluarea și îngrijirea corespunzătoare a unghiilor și a pielii în timpul procedurilor.
  • Consilierea clienților în ceea ce privește îngrijirea adecvată a unghiilor și a pielii la domiciliu.
  • Utilizarea de tehnici și produse de calitate pentru a asigura rezultatele dorite și satisfacția clienților.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat în conformitate cu standardele de igienă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară demonstrată în domeniul manichiurii și pedichiurii, preferabil într-un mediu de înfrumusețare sau spa.
  • Abilități excelente în realizarea diferitelor tehnici de manichiură și pedichiură.
  • Cunoașterea și respectarea normelor de igienă și sterilizare.
  • Capacitatea de a lucra cu clienții de toate vârstele și tipurile de piele și unghii.
  • Atitudine pozitivă, profesionalism și abilități remarcabile de comunicare.
  • Disponibilitatea de a lucra într-un program flexibil, inclusiv în weekend-uri și sărbători.

Dacă sunteți o persoană entuziastă și pasionată de industria frumuseții, și îndepliniți cerințele de mai sus, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail

-CV-ul dvs. + poza la adresa

info.adorclinic@mail.ru

О компании

Suntem o destinație de încredere în domeniul frumuseții și îngrijirii personale, dedicată să vă ajutăm să vă atingeți cele mai înalte standarde de frumusețe și sănătate. Ne străduim să oferim servicii de calitate superioară și să creăm experiențe memorabile pentru clienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?