Опубликовано вчера

Продавец мороженого / Vânzător de înghețată

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Мы ищем энергичных и дружелюбных людей для работы на летнем проекте AquaCity VaraVara! Если вы обожаете общаться с людьми, имеете высокий уровень сервиса и любите мороженое так же, как и мы, присоединяйтесь к нашей команде!
Требования:

  • Коммуникабельность и дружелюбие.
  • Опыт работы в сфере обслуживания клиентов приветствуется.
  • Готовность работать в гибких графиках.

Обязанности:

  • Обслуживание клиентов, принятие заказов и продажа мороженого.
  • Поддержание чистоты и порядка в рабочей зоне.
  • Управление запасами и контроль сроков годности товара.

Мы предлагаем:

  • Работа на летнем проекте AquaCity VaraVara.
  • Сменный график работы.
  • Официальное трудоустройство.
  • Лучшая зарплата сезона.

Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md  и мы с Вами свяжемся. Телефон: [показать номер]079 88 22 99.

Căutăm persoane energice și prietenoase pentru a lucra în proiectul de vară AquaCity VaraVara! Dacă vă place să comunica cu oamenii, aveți un nivel înalt de servicii și iubiți înghețata la fel de mult ca noi, alăturați-vă echipei noastre!

Cerințe:
  • Abilități de comunicare și prietenie.
  • Experiență în domeniul serviciilor pentru clienți este binevenită.
  • Disponibilitatea de a lucra în programe flexibile.
Responsabilități:
  • Servirea clienților, preluarea comenzilor și vânzarea înghețatei.
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.
  • Gestionarea stocurilor și controlul termenelor de valabilitate ale produselor.
Noi oferim:
  • Muncă în proiectul de vară AquaCity VaraVara.
  • Program de lucru in ture. Angajarea oficială.
  • Cel mai bun salariu al sezonului.
Trimiteți CV-ul dumneavoastră prin e-mail la: hr@aquacity.md și vă vom contacta. Telefon: [показать номер]079 88 22 99.

О компании

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, este un adevarat  oraș al divertismentului.

Un proiect unic acest gen din Moldova, care ridica standardele  distractieu si relaxarii alaturi de prietenii si familia ta!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?