Опубликовано вчера

Ajutor tehnolog (producere) s. Măgdăcești

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Магдачешты

Описание вакансии

Despre Noi:
La Ocean Fish, credem că peștele este mai mult decât un produs. Pentru noi, în primul rând, este o pasiune, o sursă de inspirație și un dar valoros al naturii.
Misiunea noastră este să aducem această pasiune în inimile și în casele oamenilor, oferindu-le cele mai proaspete,  sănătoase și delicioase produse din pește.

Suntem în căutarea unui Ajutor tehnolog dedicat și pasionat de munca sa, care să se alăture echipei noastre noastre de producție pentru a contribui la îmbunătățirea proceselor tehnologice.

Responsabilități:

  • Prepararea  ingridientelor necesarea în secția de producere (soluții de sărămură etc) în conformitate cu recetele prestabilite;
  • Analiza noilor pieți și adaptarea produselor noastre la acestea;
  • Monitorizarea continuă a calității produsului (aspect, gust);
  • Asigurarea respectării standartelor de calitate ISO în toate procesele de producere;
  • Alte sarcini suplimentare parvenite de la tehnolog.

Cerințe:

  • Studii medii/superioare de specialitate (tehnologia alimentației publice);
  • Cunoștințe practice despre procesele tehnologice alimentare;
  • Experiența anterioară pe segmentul producerii este binevenită, iar dacă nu o ai, noi te instruim de la zero;
  • Jucător de echipă;
  • Responsabilitate și perseverență în muncă;
  • Atitudine gospodărească, capacitatea de organizare și disciplină;
  • EQ și conștieneciozitate.

Cu noi câștigi:

  • Remunerare pe măsură (pachet social inclus);
  • Echipamente și utilaje moderne de muncă;
  • O Echipă deschisă și absolut pasionată de misiunea Ocean Fish;
  • O Cultură Corporativă Ecologică bazată pe reciprocitate și comunicare eficientă;
  • Carier-track într-o companie prosperă;
  • Încurajare și susținere din partea administrației în procesul tău de instruire continuă;
  • Program de muncă Luni-Vineri 8 ore.

Expediază-ne CV-ul tău actualizat aici: hr@oceanfish.md cu menționarea poziției  dorite în linia de subiect.

+ (373) [показать номер]60115968 Cristina

О компании

Fondată în 1998, inițial în România, apoi în 2017 și în Moldova Ocean Fish este o companie lider în domeniul producerii peștelui. Actualmente suntem furnizorul principal de pește și produse din pește al Casei Regale din România.

Punem accent deosebit pe calitatea și siguranța alimentelor. Deținem în acest sens, Cerificările: ISO22000, ISO9001, HACCP, IFS.
Certificatul IFS obținut în 2016, ne poziționează printre unicii producători din Estul Europei care oferă un grad înalt de siguranță alimentară.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Магдачешты, Calea Orheiului, 19
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?