Недавно опубликовано

Content Creator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în crearea și gestionarea paginilor de afaceri și imobiliare pe Instagram.
  • Abilități excelente în crearea de conținut viral, în special Instagram Reels, adaptate pentru nișe de afaceri.
  • Competențe solide în editarea video și utilizarea instrumentelor AI pentru a maximiza impactul conținutului.
  • Cunoștințe profunde în strategiile de marketing pe rețelele sociale și capacitatea de a gestiona conturi de mărime mare.

Condiții de muncă:

  • Program flexibil, cu posibilitatea de lucru de la distanță.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Oportunitatea de a lucra cu clienți din diferite industrii și de a-ți dezvolta abilitățile într-un mediu creativ și provocator.

Responsabilități:

  • Crearea și gestionarea conținutului pentru paginile de afaceri și imobiliare de pe Instagram, concentrându-se pe generarea de Reels virale și implicarea publicului.
  • Identificarea și implementarea tendințelor de conținut viral și adaptarea acestora pentru a se potrivi obiectivelor de afaceri.
  • Editarea și optimizarea conținutului video folosind instrumentele AI disponibile pentru a maximiza impactul și angajamentul.
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii de marketing eficiente pentru promovarea serviciilor de afaceri și imobiliare pe rețelele sociale.
  • Monitorizarea și analizarea performanței paginilor Instagram, ajustând strategiile în funcție de rezultatele obținute și de feedback-ul clienților.

Informatii suplimentare :

Info@prefabvilla.dk

+[показать номер]46723164703

О компании

Хотите стать часть успешной и высококвалифицированной команды? Обладаете уже своей опытной командой?

Тогда мы можем помочь друг другу.....

Мы предоставляем строительные услуги с квалифицированными бригадами компаниям, строящим частные дома и промышленные комплексы.

Мы также предоставляем услуги по подбору персонала с управлением проектами на месте. У нас есть ноу-хау и языковые навыки, чтобы руководить всеми типами строительных проектов, больших или малых.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?