Опубликовано вчера

Manager de oficiu

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

QUADRA COMMODITIES invită candidații pentru postul de office manager. Dacă ești energic, responsabil și gata să îți asumi sarcini organizatorice, te așteptăm doar pe tine!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze nivel A2-B1
  • Experiența în domeniul administrativ este binevenită.
  • Competențe excelente de comunicare și atitudine prietenoasă. 2.
  • Organizat și capacitatea de a face mai multe activități în mod eficient.
  • Cunoștințe de software de birou (Microsoft Office, Google Workspace).
  • Dorința de dezvoltare și capacitatea de formare.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de creștere profesională într-o companie dinamică.
  • Echipă prietenoasă și condiții de lucru confortabile.
  • Evenimente corporative și bonusuri.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul la quadracom.md@gmail.com. Vă rugăm să indicați „Post vacant: Office Manager” în linia de subiect.

Te așteptăm în echipa noastră prietenoasă și profesionistă!

Отправить резюме

О компании

Quadra Commodities SRL este o filială a Quadra Commodities SA, Geneva. Activitate principală: achiziționarea și exportul de cereale și semințe oleaginoase.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Albisoara 4
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?