Опубликовано вчера

Tehnician mentenanta pubele ingropate (geotainere)

Основная информация

Зарплата:
2 500 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
За границей, Франция

Описание вакансии

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Descrierea Candidatului Ideal:

  • Experiență în domeniu - obligatoriu
  • Permis de conducere categoria B - obligatoriu
  • Cunoașterea limbii franceze avansat - obligatoriu

Descrierea Misiunii:

  • Elaborarea de rapoarte dupa incheierea fiecarei lucrari
  • Abilități de bază în utilizarea uneltelor de mână și a echipamentelor tehnice.
  • Capacitatea de a efectua intervenții simple sau complexe și de a schimba componentele necesare.
  • Abilități de măsurare și înregistrare a datelor
  • Deplasarea in diferite locatii pentru rezolvarea problemelor aparute

Avantaje/Beneficii:

  • Salariu 2500 euro net/lună
  • Program 39 ore/săptămână
  • Cazare și transport asigurate de către angajator - camera individuala pentru fiecare persoana
  • Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Franța și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • 0 taxe si comisioane pentru angajare

Mai multe detalii in intervalul orar 10:00 - 17:00 de luni pana vineri.

Отправить резюме

О компании

HR Intra Interim este o inițiativă cu capital franco-român autorizată de către Ministerul Muncii din România, începută din dorința de a avea profesioniști aproape.

Misiunea noastră este să fim partenerul de încredere care înțelege nevoile și provocările unice cu care se confruntă angajatorii în lumea dinamică a afacerilor de astăzi. Ne străduim să anticipăm și să ne adaptăm la tendințele pieței în continuă evoluție și peisajele legislative, asigurându-ne că clienții noștri primesc soluții agile și eficiente.

La Intra Interim, suntem pasionați să ducem afacerile la următorul nivel. Prin procesul nostru de recrutare, asigurăm o tranziție lină atât pentru angajatori, cât și pentru angajați, deoarece facilităm canale de recrutare si mobilitate a forței de muncă pe diverse segmente: România-România, România-UE, UE-România sau Asia-România.

Încurajăm recrutarea de personal calificat pentru diverși utilizatori care optează pentru muncă temporară. Angajații detașați beneficiază de tot sprijinul necesar pe perioada în care sunt angajați.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?