Опубликовано вчера

Vânzător-Consultant

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Бельцы, Кишинёв, Оргеев

Описание вакансии

Ce te așteaptă:

Într-un univers în care viziunea este mai mult decât o simplă capacitate, ci o poartă către explorarea lumii, noi, la Optiplaza, transformăm fiecare întâlnire într-o călătorie fascinantă. Te vom călăuzim prin universul optic, unde fiecare detaliu contează și fiecare pereche de ochelari este o poveste unică.

Ce vei face:

  • Vei fi ghidul nostru al vederii, interpretând nu doar prescripțiile medicale, ci și povestea unică a fiecărui client.
  • Vei fi partenerul nostru în căutarea soluțiilor optime pentru fiecare persoană, oferind consiliere specializată și personalizată.
  • Vei descoperi secretele tehnologiei optice moderne, aducând lumina în viața clienților noștri.

Cine suntem: Optiplaza nu este doar un lanț de magazine de optica; suntem artizanii vederii, creatorii de experiențe și pionierii inovației. Suntem o echipă unită care creează conexiuni autentice și deschide uși către lumi neexplorate.

Ce căutăm:

  • Viziunea ta merge dincolo de ochi, către inima și sufletul fiecărui client.
  • Abilități de comunicare și empatie care transformă fiecare interacțiune într-o poveste memorabilă.
  • Dorința de a învăța și a te dezvolta continuu, pentru că lumea optică este mereu în mișcare.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a-ți etala talentele medicale într-un mod creativ și inovator.
  • Învățare continuă și susținere din partea echipei noastre, pentru a-ți dezvolta abilitățile și cunoștințele în domeniul opticii.
  • Nu doar un job, ci o călătorie de explorare a vederii, într-un mediu de lucru dinamic și plin de energie.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră și să descoperi noi orizonturi ale vederii, trimite-ne CV-ul tău.

Hai să construim împreună viitorul vederii!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?