Недавно опубликовано

Manager Vanzari Moldova, Romania

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Comunicabil , amabil
  • Experienta de convobiri la telefon / email
  • Dorinta mare de vanzare,  Insistenta
  • Cunoasterea Word, Excel, PDF, cunoasterea utilizarii CRM e binevenita

Condiții de muncă:

  • Grafic flexibil, lucru online  80 % , offline - 20 %
  • crearea departamentul de vanzari.

Responsabilități:

  • Lucru cu baza de date de clienti : producatori, magazine, marketplace etc...
  • Cautarea clienti B2B, ofertarea si prelucrarea comenzilor
  • Prelucrarea comenzilor de pe marketplace, sait, magazine etc...
  • participarea la Iarmaroace locale si din Romania
Ключевые навыки
Empatie Creativitate CRM Soluționarea problemelor Comunicare

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Свежие фрукты

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Командировки

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Возможность получения акций компании

О компании

MIRA este o afacere de familie, 2019 e anul când a apărut brandul MIRA, cu producerea ulei presat la rece nerafinat din seminte de dovleac , susan , chimen negru , in , migdale, caise etc.. Acum noi largim lista de produse si suntem incontinu dezvoltare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Victoriei
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?