Опубликовано вчера

Inginer mecanic (Tehnician utilaje)

Основная информация

Зарплата:
от 22 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Вулканешты, Гагаузия

Описание вакансии

Fabrica de producere a plasei din fibra de sticla, Terra Impex este în căutarea unui coleg pasionat și dedicat pentru postul de inginer mecanic (tehnician reparatie utilaje) în cadrul echipei noastre, in or. Vulcanesti, R. Moldova

Responsabilități:

  • Efectuarea mentenanței și reparațiilor utilajelor de tricotare KM Wefttronic II G
  • Configurarea și depanarea echipamentelor periferice;
  • Remedierea defecțiunilor utilajelor și efectuarea reparațiilor folosind resursele interne ale companiei/cerera suportului din Germania;
  • Reconfigurarea utilajelor principale, studierea, însușirea și implementarea de noi echipamente;
  • Controlul calității producției și remedierea defecțiunilor

Cerințe:

  • Educație superioară în specializare tehnică;
  • Cunoștințe de bază în domeniul electricității;
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul utilajelor textile (reprezintă un avantaj);
  • Capacitate de autocontrol, rezistență la stres, abilitatea de a lua decizii autonome și responsabilitate.

Posibilitatea de a obține venituri suplimentare: prime în funcție de contribuția individuală;
Condiții de muncă:

Salariu fix + bonusuri.

Program de lucru în ture: 8 ore zi/noapte, 5/2, cu posibilitatea de 3/2 sau 2/2;

  • Angajare conform Codului Muncii din Republica Moldova, cu o perioadă de probă de 2 luni;
  • Susținerea inițiativei și oportunitatea de a vă demonstra calitățile profesionale și personale;
  • Colectiv prietenos;
  • Instruire și suport din partea echipei;
  • Echipament de protecție individuală gratuit.
  • *Posibilitatea de a beneficia de cazare din partea companiei;

Oferim tot ce este necesar pentru o muncă confortabilă a specialiștilor noștri!

Așteptăm cu nerăbdare să te primim în echipa noastră!

Terra Impex, производитель стекловолоконной сетки, ищет инженера-механика. (Техник по оборудованию), чтобы присоединиться к нашей команде в г. Вулканешты, Республика Молдова.

Обязанности:

  • Проведение технического обслуживания и ремонта вязальных машин KM Wefttronic II G.
  • Настройка и устранение неисправностей периферийного оборудования;
  • Устранение неисправностей оборудования и проведение ремонта с использованием внутренних ресурсов компании/запроса поддержки из Германии;
  • Переналадка основных машин, изучение, приобретение и внедрение нового оборудования;
  • Контроль качества продукции и устранение дефектов

Требования:

  • Высшее образование по технической специальности;
  • Базовые знания в области электричества;
  • Опыт работы не менее 2 лет в сфере текстильного оборудования (является преимуществом);
  • Способность к самоконтролю, стрессоустойчивость, способность принимать самостоятельные решения и ответственность.

Возможность получения дополнительного дохода: премии в зависимости от индивидуального вклада;

Условия труда:

  • Фиксированная зарплата + премии.

График работы посменный: 8 часов день/ночь, 5/2, с возможностью 3/2 или 2/2;

  • Трудоустройство согласно ТК РМ, с испытательным сроком 2 месяца;
  • Поддержка инициативы и возможности проявить свои профессиональные и личные качества;
  • Дружный коллектив;
  • Обучение и поддержка со стороны команды;
  • Бесплатные средства индивидуальной защиты.
  • *Возможность воспользоваться жильем, предоставляемым компанией;

Мы предлагаем все необходимое для комфортной работы наших специалистов! Мы с нетерпением ждем возможности приветствовать Вас в нашей команде!

Candidații care corespund cerințelor menționate mai sus pot trimite CV-ul la adresa de e-mail, sau pot contacta la numărul de telefon.

Кандидаты соответствующие вышеизложенным требованиям могут выслать CV на электронный адрес, или обращаться по телефону.

О компании

Фабрика по производству сетки из стекловолокна.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Вулканешты, str. Korolenko, nr. 6
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?