Опубликовано вчера

Curier/Курьер

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Transport (bicicletă) ,în caz dacă nu  dispuneți de transport pentru a livra comenzile.
  • În caz dacă dispuneți de transport ,atunci noi vă acoperim cheltuielile pentru combustibil.
  • Livrarea: Trebuie sa iei geanta de livrare cu tine și să te îndrepți către restaurantul/magazinul/locul de preluare a comenzii. După ce ai ridicat comanda, mergi către client.

De ce sa aplici:

  • Flexibilitate totala
  • Suport din partea echipei
  • Nu se cere experiență

Ce este necesar pentru a livra:

  • Smartphone
  • Vârsta minima: 18 ani

Sunați : [показать номер]060324611

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Grigore Vieru, 9
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?