Недавно опубликовано

Manager Achizitii/ Curier+ automobil propriu

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea funcției
Angajam Manager Achizitii/Curier cu masina proprie, care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Royal Thai SPA & Enigma Beauty.

Pe postul de Manager Achizitii/Curier vei fi responsabil de 7 obiective importante:

  • Gestionarea activitatii de achiziţii la nivelul companiei
  • Coordoneaza lucrului in relatia cu furnizorii de marfa
  • Negociază cu furnizorii preturile de achiziţie
  • Responsabil de verificarea conformitatii caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor comandate si receptionate
  • Sortarea bunurilor pe care trebuie să le distribui
  • Distribuirea în timp util a pachetelor sau a comenzilor către clienți
  • Incasarea banilor pentru comenzi
Responsabilitati:
  • Livrarea comenzilor în în timp util și calitativ
  • Comunicare politicoasă cu clienții
  • Încasarea la timp și corectă a plății de la client
  • Punctual și responsabil, comunicare coerentă
  • Experiența într-un post asemănător este binevenită
Condiții de muncă:
  • Oferim unui salariu motivant: 12000 de lei + bonus
  • Grafic flexibil, 5-6 zile pe saptamina
  • Oferim benzina/motorina
  • Dezvoltare continuă și posibilitate de creștere în carieră
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z
  • Pachet social complet

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email office@royalthai.md cu tema email  „Vreau să lucrez la Royal Thai SPA în calitate de Manager Achizitii/ Curier”
Așa vom  înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

Отправить резюме

О компании

Ne aflăm în inima capitalei și deschidem cu ospitalitate ușile tuturor celor cărora le pasă nu numai de frumusețea corpului, ci și de armonia sufletului.

Aceasta este prima și unica instituție din Moldova unde este recreată atmosfera SPA-urilor thailandeze autentice.

Cu noi vă puteți deconecta complet de orice neliniște si grijă, veți uita de agitația urbană.

Noi oferim absolut toate tipurile de masaj thailandez și balinez – nu veți găsi o gamă atât de largă în nici o altă instituție din Chișinău.

Suntem foarte severi în ceea ce privește calitatea serviciilor, pentru care suntem apreciați de vizitatori. Toți maeștrii au trecut o selecție riguroasă, sunt adevărați experți în domeniul lor și știu să găsească o abordare față de fiecare client și să ofere un sentiment de plăcere de neuitat trupului și minții.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, Bogdan Voievod, 7
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?