Недавно опубликовано

Bărbier

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Absolvent de învățământ gimnazial / liceal, Profesional Tehnic;
  • Experiență în domeniu este de preferat, dar considerăm și candidații fără experiență care dovedesc un real interes pentru meserie;
  • Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clientul;
  • Pregătit pentru dezvoltare continuă professională;

Responsabilități:

  • Executarea serviciilor de bărbierit, tuns și aranjat conform cerințelor și dorințelor clientului;
  • Asigurarea curățeniei în zona de lucru;
  • Oferirea de sfaturi clienților cu privire la îngrijirea pielii și a părului;
  • Respectarea standardelor și procedurilor salonului.

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

La Milky Rose Salon, ne străduim să aducem bucurie și înfrumusețare în viața clienților noștri. Cu o abordare plină de căldură și profesionalism, suntem destinația perfectă pentru cei care caută să se răsfețe și să se simtă minunați în pielea lor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?