Недавно опубликовано

Frizer

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Pinkie Pie Salon, situat în Chișinău, caută un Frizer talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Această poziție cu program full-time este potrivită pentru persoanele la început de drum în domeniul frizeriei și/sau pentru cei care nu au experiență în domeniu, dar care au dorința de a învăța și a dezvolta abilități noi.

Responsabilitățile candidatului

  • Executarea tunsorilor solicitate de client;
  • Respectarea standardelor de igienă și curățenie specifice saloanelor de înfrumusețare;
  • Consilierea clienților cu privire la tipul de tunsoare care i se potrivește;
  • Mentenanța instrumentelor de lucru.

Dacă ești o persoană ambitioasă, care dorește să își construiască o carieră în domeniul frumusetii, te încurajăm să aplici la această poziție! Te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

La Milky Rose Salon, ne străduim să aducem bucurie și înfrumusețare în viața clienților noștri. Cu o abordare plină de căldură și profesionalism, suntem destinația perfectă pentru cei care caută să se răsfețe și să se simtă minunați în pielea lor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?