Недавно опубликовано

Asistent in oficiu

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

NexaCont, una dintre cele mai dinamice companii din Chișinău, este în căutarea unui Asistent de Birou. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru cineva care este la începutul carierei sale sau este în căutarea unei schimbări în cadrul unui mediu dinamic și plin de provocări.

Cerințe față de candidat

  • Absolvent de studii superioare;
  • Persoană organizată, responsabilă și meticuloasă;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Cunoștințe de bază de operare pe computer (Microsoft Office, e-mail).

Responsabilități

  • Coordonarea planificărilor și a întâlnirilor;
  • Organizarea și gestionarea fișierelor;
  • Urmărirea și completarea sarcinilor administrative;
  • Colaborarea cu diferite departamente pentru a asigura funcționarea la nivel înalt a biroului.

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să ne trimiteți CVul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Suntem o companie de servicii de contabilitate și consultanță financiară.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?