Опубликовано вчера

Consultant in vanzari

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв

Описание вакансии

A-CASA este un dezvoltator imobiliar cu o experiență de peste 10 ani. Proprietățile rezidențiale de lux întotdeauna poartă amprenta noastră, noi nu construim doar case, noi construim un nou stil de viață.

Acum ai posibilitatea unică de a lucra în echipa celor mai buni specialiști din țară.

Suntem în căutarea persoanelor pline de viață și sociabile, dornice să aducă o nouă energie în industria vânzărilor imobiliare.

Suntem pregătiți să oferim:

  • Oportunități nelimitate de a-ți etala personalitatea.
  • Echipa de experți te va ghida pas cu pas prin procesul de învățare și îți va oferi instrumentele și cunoștințele esențiale pentru a deveni un consultant de vânzări imobiliare de succes.
  • Toată susținerea noastră și informația necesară pentru creșterea ta profesională și dezvoltarea personală.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități nelimitate de câștig. Limitele câștigurilor tale sunt stabilite doar de ambiția și eforturile tale.

 Ce atribuții funcționale o să ai:

  • Recepționarea mesajelor parvenite pe paginile de socializare a companiei;
  • Recepționarea apelurilor parvenite în scopul consultanței și vânzărilor produselor companiei;
  • Comunicarea cu clienții atât online cât și offline;
  • Completarea sistemului de evidență a datelor CRM;
  • Organizarea prezentării bunurilor imobile ale angajatorului și posedarea argumentelor necesare în achiziției unui bun imobil;
  • Menținerea bazei de clienți și îmbunătățirea acesteia.

Pentru noi este important, ca viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Capacitatea de a comunica eficient și de a construi relații solide cu clienții;
  • Determinarea de a reuși și dorința de a învăța;
  • Abilități excelente de negociere și convingere;
  • Are o atitudine pozitivă și echilibru emoțional;
  • Spirit de inițiativă, organizare și disciplină;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română.

Poți face și tu parte din Echipa noastră. În echipa cu o treaptă mai sus!

Dacă ești persoană plină de energie și entuziasm și poți să transmiți această energie pozitivă clienților, ai capacități intelectuale dezvoltate, nu rata ocazia și trimite CV-ul cu foto la adresa de email hr.acasa.md@gmail.com indicând în subiectul scrisorii ”Consultant”

Отправить резюме

О компании

Dezvoltator imobiliar A-CASA este un partener de încredere profesionist, cu o reputație impresionantă, care se dezvoltă dinamic timp de 10 ani. Scopul nostru principal este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor! Construim locuințe de calitate lux și oferim oamenilor locuri de muncă. Pentru ca fiecare dintre noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă, alături de familie! Vezi cum poți să faci parte și tu din echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Дурлешты, Hora Village str-la Bisericii 25
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?