Недавно опубликовано

Camerista

Основная информация

Зарплата:
от 1 400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
За границей, Италия

Описание вакансии

Cerințe:

  • asigură curătenia şi igiena camerelor conform normelor stabilite;
    aeriseşte camerele;
  • menține o colaborarea continua cu toate departamantele hotelului;
  • verifică inventarul şi functionalitatea  din dotarea camerelor şi semnalează lipsurile sau defectiunile;

Condiții de muncă:

  • program de lucru full time;
  • angajare oficială;
  • pachet social complet;

Responsabilități:

  • bunăvoință, responsabilitate, punctualitate, diligență;
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Италия, Rimini , Via gabriele d'annunzio.6
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?