Опубликовано вчера

Team Leader Logistică

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Descrierea Postului:

  • Coordonarea echipei din subordine;
  • Gestionarea și controlul stocurilor;
  • Monitorizarea costurilor de logistică;
  • Analiza comenzilor și planificarea pe termen lung a modulelor;
  • Monitorizarea variației capacității de producție și influența acesteea asupra planificării;
  • Întocmirea rapoartelor pe baza informațiilor primite din cadrul subdiviziunilor supervizate;
  • Alte sarcini specifice funcției.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoștințe de limbă engleză;
  • Abilități de planificare, organizare și prioritizare a activităților;
  • Orientare spre respectarea termenelor limită și atingerea obiectivelor;
  • Atenție la detalii, spirit analitic, responsabilitate și acurateţe;.
  • Abilitatea de a lucra rapid, flexibil.

Se ofera:

  • Salariu atractiv;
  • Instruiri de dezvoltare profesională și personală;
  • Program de lucru deplin;
  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant;
  • Transport și prânz gratuit;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi când vei deveni parte a familiei SEBN MD.

О компании

SE Bordnetze SRL (SEBN MD) este o companie-fiică a Sumitomo Electric Bordnetze, un producător global de cablaje auto și componente electrice cu peste 39 000 de angajați în 41 de fabrici, în 14 țări. Compania a fost înregistrată, în Republica Moldova, în decembrie 2015 având drept misiune – producerea de cablaje pentru industria automotive. Clientul SE Bordnetze SRL este Grupul Volkswagen cu modelul de mașini VW T6 PA. Proiectul investițional este implementat în 2 locații situate în subzona din orașul Orhei și Strășeni a Zonei Economice Libere Bălți. SE Bordnetze SRL se aliniază la dezvoltarea continuă a companiei constituind o investiție străină majoră în economia țării.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Оргеев, Unirii 57/2
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?