Опубликовано вчера

Montator echipamente de ventilare

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Asigura livrarea și instalarea aparatelor de aer condiționat;
  • Verificarea bună execuție a lucrărilor;
  • Respecta normele de securitate în muncă;
  • Răspunde de stare și integritatea fizică a echipamentelor primite pentru desfășurarea activității;

Cerințe:

  • Studii medii tehnice/școala profesională în domeniul  electric/instalații/mecanică;
  • Persoană responsabilă și de încredere;
  • Persoană aptă medical pentru munca fizică;
  • Disponibilitate la deplasări în țară;
  • Deținerea permisului de conducere cat. B este un avantaj

Mail: cv@lerai.md/ mobile: +[показать номер]373 6992 3333

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?