Опубликовано вчера

Ajutor profesor de olarit (ceramica) part time

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

În atelierul pentru copii "TUK-TUK"  creste echipa si invităm ajutor de profesor pentru lectiile de olarit ceramica.
JOB PART-TIME în WEEKEND sau pe parcursul saptamanii (Luni-Vineri) intre orele 15-19
Nu e obligatoriu sa fiti disponibila pentru toate zilele mentionate mai sus. Stabilim cu dvs un grafic individual.

CERINȚE: Căutăm o persoană sociabilă și zâmbitoare, care nu va fi tăcută în sala de clasă și care poate vorbi și susține conversația cu fiecare copil.

IMPORTANT!
La moment avem nevoie de o persoana care practicase ceramica cat de putin si are idee de acest domeniu si care cunoaste limba romana si rusa destul de bine, fiindca profesoara este vorbitoare de rusa(intelege romana), insa nu vorbeste romana. Si avem nevoie de persoana care sa traduca pentru elevii vorbitori de romana din grup ceea ce le spune profesoara. In grupinclusiv sunt si copii vorbitori de rusa care se inteleg cu profesoara la direct.

Daca dvs nu cunoasteti limba rusa, insa aveti experienta de lucru cu ceramica, atunci oricum expediati cv-ul, este posibil ca sa va gasim si pentru dvs de lucru pe parcurs.

Responsabilitati:

  • Ajutarea profesorului in sala de clasa
  • Supravegherea copiilor care lucreaza cu instrumentele
  • Ajutarea copiilor
  • Sustinerea copiilor
  • Indeplinirea a diferse tipuri de sarcini aparute din parte profesorului
  • Pregatirea consumabililorpentru lectii

Experiența în activitatea pedagogică și de educație este binevenită!
Program de lucru: Se poate combina cu munca principală sau cu studiile! Programul se stabilește de comun acord!

Varsta copiilor care studiaza la noi este intre 5-16 ani.
Ca ajutor de profesor se invita  persoane cu varsta intre 16-20 ani.
P.S. In caz ca dvs aveti de la 17 ani si cunoasteti  lucrul cu roata olarului, atunci la fel puteti trimite cv-ul, caci o sa va gasim si alt ceva de lucru.

Recrutarea se face în funcție de rezultatele interviului. Așteptăm CV-ul tău pe adresa de e-mail tuktukmoldova@gmail.com
Daca nu aveti un CV, puteti telefona [показать номер]060911750

Adresa atelierului: Str. Alexandru cel bun 40/1

О компании

Școala de chitară “DreamGuitar”

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?