Опубликовано вчера

Casier / Contabil

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante:

Compania Ozonteh Impex din Strășeni caută să își mărească echipa cu un Casier / Contabil. Este o oportunitate de a lucra full-time într-un mediu dinamic și provocator. Indiferent dacă ai deja experiența sau ești la început de drum, noi te așteptăm să aplici.

Cerințele față de candidat:

  • Studii medii de specialitate sau superioare în desfășurare;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Bună cunoaștere a principiilor de contabilitate;
  • Atenție la detalii, spirit organizat și deschidere înspre învățare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de casierie;
  • Înregistrarea operațiunilor contabile;
  • Verificarea și încasarea facturilor, a actelor justificative;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru asigurarea unui control financiar eficient.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru plăcut, posibilitatea de a învăța și dezvolta în domeniul contabilității, precum și un salariu atractiv, negociabil în funcție de experiența și performanță.

Te încurajăm să aplici, indiferent de nivelul de experiență pe care îl ai. Valoarea noastră cea mai mare o reprezintă oamenii și credem cu tărie în dezvoltarea acestora. Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă e expediat prin această platformă.

Преимущества

Мобильный телефон

Талоны на питание

Визитные карточки

Бонусы и премии

Гибкий рабочий график

Оплата сверхурочной работы

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, sos.Chisinau, 69
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?