Опубликовано вчера

Contabilă în întreprindere ce prestează servicii de contabilitate

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Căutăm o persoană responsabilă, atentă și pregătită de a învăța lucruri noi în domeniul contabilității. Salariul este stabilit în funcție de nivelul cunoștințelor și al experienței în acest domeniu. Pentru o candidată care nu are experiență, dar are studii în contabilitate, salariul începe de la 7000 lei.

Avantaje pentru angajare și salariu mai mare, cu posibilitate de creștere continuă, sunt:

  • Cunoștințe  bune privind gestionarea bazei de date 1C;
  • Cunoștințe privind Standardele Naționale de Contabilitate (SNC), legislația fiscală și legislația muncii;
  • Introducerea si evidenta documentelor primare;
  • Emiterea facturilor si e-facturilor;
  • Elaborarea darilor de seama lunare/trimestriale si intocmirea Situatiilor financiare.
Отправить резюме

О компании

Companie care presteaza servicii de contabilitate

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Bogdan Voievod, 7
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?