Недавно опубликовано

Excavatorist

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Experiență anterioară în operarea excavatoarelor constituie un avantaj;
  • Studii medii de specialitate în domeniu;
  • Atenție la detalii și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor;
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Operarea corectă și sigură a excavatoarelor conform instrucțiunilor primite;
  • Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor companiei;
  • Întreținerea și curățarea regulată a utilajului;
  • Participarea la instruirile periodice pentru a-și îmbunătăți cunoștințele și abilitățile.

Oferta companiei:

  • Contract de muncă full-time;
  • Salariu atractiv, suma de la 14000 MDL;
  • Oportunitatea de a evolua profesional și de a lucra într-un mediu dinamic și colaborativ.

Te așteptăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email robricons.srl@gmail.com, telefon [показать номер]068863777 și să faci parte din echipa noastră!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?