Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

  • Evidența și verificarea facturilor fiscale și a altor documente de contabilitate primara
  • Verificarea decontărilor cu clienții
  • Efectuarea operațiunilor bancare

Cerinte:

  • Studii de specialitate ( se accepta si incomplete )
    (Word, Excel, 1C )
  • Experienta în domeniul contabilităţii constituie un avantaj
  • Capacitate de adaptare
  • Flexibilitate
  • Spirit de observație și analitic, integritate, confidentialitate

Condiții de muncă:

  • Colectiv prietenos
  • Posibilitate de creștere în carieră
  • Salariu la timp

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul la adresa de e-mail cristina_vasilev_99@mail.ru.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Str. Alexandru Puskin 45
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?