Опубликовано вчера

Manager achiziții

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Аэропорт, Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare economice/tehnice;
  • experiența într-o poziție similară constituie un avantaj;
  • cunoașterea limbii engleze la nivel avansat, fluență în limbile rusă și română;
  • bune cunoștințe de operare PC (Windows, MC Office, Internet, 1C).

Responsabilități principale:

  • organizarea achiziționării la timp a celor necesare, planificarea achizițiilor pe termen scurt/lung;
  • monitorizarea pieței de mărfuri;
  • controlul stării stocurilor de resurse tehnico-materiale, asigurarea existenței permanente a rezervelor;
  • controlul executării comenzilor;
  • analiza permanentă a activității furnizorilor, selectarea furnizorilor;
  • negocierea și încheierea contractelor cu furnizorii în condiții avantajoase pentru companie.

Garantăm:

  • salariu motivant și stabil;
  • pachet social integral;
  • transport gratuit de la domiciliu pînă la locul de muncă;
  • condiții de lucru confortabile și un colectiv extraordinar.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@firstline.md cu specificarea postului pentru care aplică.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Мунчешть 801
Кишинёв, Аэропорт

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?