Опубликовано вчера

Interior Designer

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Colaborarea cu clienții pentru a înțelege nevoile și preferințele lor în materie de design interior.
  • Dezvoltarea de concepte și soluții de design care să răspundă cerințelor și bugetelor clienților.
  • Crearea de planuri de design, schițe pentru a ilustra conceptele propuse.
  • Selecționarea de mobilier, accesorii, materiale și finisaje potrivite pentru proiecte.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul designului de interior, de preferat într-un mediu profesional.
  • Cunoștințe solide de software de design interior, precum : 3ds Max / Corona / /AutoCAD/Photoshop
  • Abilități  de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Diploma în design de interior sau o disciplină relevantă este preferabilă, dar nu obligatorie.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
  • Dezvoltare profesională continuă și acces la resursele necesare pentru a vă îmbunătăți abilitățile.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți pasionat de designul de interior și aveți abilitățile și experiența necesare pentru a reuși în această poziție, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și portofoliul dumneavoastră la adresa de e-mail salut@mdesign.md . Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!

О компании

Suntem o echipă pasionată și dedicată, specializată în design interior, care a luat naștere în 2017. La MDesign , credem că fiecare spațiu poate deveni un loc de excelență și inspirație. Ne străduim să creăm proiecte de design interior remarcabile, adaptate nevoilor și viziunii fiecărui client. Fondată cu scopul de a oferi soluții creative și de înaltă calitate, compania noastră a reușit să se remarce în domeniul designului interior. Colaborarea strânsă cu clienții noștri și dedicarea noastră pentru detalii și estetică au fost cheia succesului nostru. De la spații rezidențiale până la proiecte comerciale, oferim servicii de design interior personalizate și inovatoare. Ne mândrim cu capacitatea noastră de a îmbina arta și funcționalitatea în fiecare proiect pe care îl abordăm. Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la crearea unor spații deosebite care să inspire și să transforme!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Puskin 45
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?