Опубликовано вчера

Șofer

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul livrărilor reprezintă un avantaj.
  • Permis de conducere categoriile B și C în vigoare.
  • Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor.
  • Responsabilitate și atenție la detalii

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv și beneficii adiționale.
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

Responsabilități:

  • Livrarea în timp util a produselor către clienți conform rutelor stabilite.
  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor în mod sigur și eficient.
  • Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legislației în vigoare.
  • Menținerea vehiculului în stare bună de funcționare și curățenie.
  • Interacțiunea respectuoasă cu clienții și furnizorii.

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email info@term.md sau să ne contactezi la numărul [показать номер]068189850.

О компании

„AM-Sisteme” SRL este o companie de inginerie care lucrează în domeniul construcțiilor generale și sisteme de inginerie. In plus compania se angajează in proiectarea, montarea si întreținerea rețelelor termice, instalațiilor fotovoltaice, sistemelor de aprovizionare cu apă și canalizare, a sistemelor de răcire a aerului precum și a centralelor termice cu diferite capacități.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, str. Stefan cel Mare, 1A
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?