Опубликовано вчера

Jurist

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Acordă asistență necesară pentru obținerea actelor permisive aferente domeniului de activitate a companiei
  • Întocmirea actelor cu caracter juridic, contracte , notificări, reclamații, analiza corespondenței de afaceri, și etc.
  • Reprezentarea companiei în fata autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
  • Consultarea și informarea permanentă cu privire la modificările legislative;
  • Cunoașterea  a Codului Muncii și a altor acte legislative relevante pentru resurse umane
Cerinte:
  • Studii superioare juridice;
  • Experiență de muncă în domeniu minim 1 an;
  • Cunoașterea  a limbilor română și rusa;
  • Persoană organizată, punctuală și de încredere.

Condiții oferite:

  • Salariu motivant;
  • Oficiu in Centru. Lucrul într-un mediu plăcut și colectiv prietenos;
  • Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei;
  • Grafic de lucru full-time:  de luni până vineri. office@urban-media.md

Oficiu: str. Albisoara, 17

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie  la adresa electronică office@urban-media.md

Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: [показать номер]078177771, [показать номер]079116633

Ключевые навыки
jurist

О компании

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Albișoara
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?