Недавно опубликовано

Administrator/Receptionist

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerinte:

  • Abilități de comunicare;
  • Punctualitate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
  • Experienţa intr-un post similar va constitui un avantaj.

Compania oferă:

  • Posibilitatea de a beneficia gratuit de servicile clubului de fitness;
  • Program de lucru în ture;
  • Salariu motivant.

Mai multe detalii la numărul de telefon: [показать номер]079141431.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Ion Dumeniuc, 12A
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?