Опубликовано вчера

Sales Consultant Orange Orhei

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Orange Moldova este în cautarea unui nou coleg/colegă pentru funcţia de Sales Consultant pentru vânzarea produselor şi serviciilor Orange în magazinul Orange din Orhei.

ce vei face:

  • vei identifica nevoile de comunicare ale clienților nostri și îi vei consilia în vederea alegerii soluției de comunicare potrivite
  • vei promova și vei vinde serviciile și produsele Orange
  • vei oferi consultanță în ceea ce privește utilizarea serviciilor și a produselor vândute și vei asigura menținerea unor relații post – vânzare
  • te vei preocupa de asigurarea unei experiențe unice pentru clienți în magazinele Orange

ce căutăm:

  • cunoaşterea tehnicilor de vânzare
  • experienţă de lucru în vânzări (1-2 ani) ar constitui un avantaj)
  • abilităţi de comunicare
  • abilităţi de prezentare
  • cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă
  • cunoaşterea calculatorului (MS Office)

ce căutăm:

  • experienţă de lucru în vânzări (2-3 ani) ar constitui un avantaj)

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

Orange Moldova

Str. Alba Iulia 75, Chişinău, Moldova

О компании

Să lucrezi la Orange reprezintă o experiență unică din punct de vedere digital şi uman, identică cu cea pe care o oferim clienților noștri, pentru că ascultăm şi răspundem.

La Orange oferim oportunităţi egale pentru toţi candidaţii, indiferent de sex, vârstă, religie, apartenenţă etnică, orientare politică, sexuală și de orice alt gen. Diversitatea este factorul cheie al succesului nostru. Talentul şi motivaţia angajatului stau în centrul acţiunilor noastre.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Статьи о компании

Равенство в управлении: в “Orange Мoldova” половину руководящих должностей занимают женщины

Женщинам часто трудно балансировать между карьерой и семейной жизнью. Согласно статистике, более 50% женщин в Молдове в возрасте от 25 до 34 лет не могут полностью реализовать себя из-за семейных обязанностей. Однако в компании Orange Moldova понимают, насколько важна семья для сотрудников и как необходимо совмещать профессиональную деятельность с семейной…

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?