Недавно опубликовано

Spalator Auto

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Echipa AUTOHUB -este o echipă de profesioniști cu experiență în furnizarea de servicii de întreținere auto. Echipa noastră are nevoie de spălători auto. Căutăm persoane cu experiență, dar acceptăm și persoane fără experiență, cu condiția să aibă o atitudine responsabilă față de muncă.

Program de lucru:
  • Flexibil, de la 8:00-20:00.
Salariu:
  • 40% din cec pentru întreaga echipă.
Adresă:
  • Uzinelor 88

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor 88
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?