Недавно опубликовано

Specialist în masaj

Основная информация

Зарплата:
от 11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Căutăm o maseuză talentată și pasionată de arta masajului pentru a se alătura echipei noastre. Candidata ideală va avea abilități excelente de masaj și va fi dedicată să ofere clienților noștri o experiență relaxantă și terapeutică. În această poziție, veți avea oportunitatea de a lucra cu o varietate de tehnici de masaj și de a oferi tratamente personalizate pentru a satisface nevoile individuale ale clienților noștri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în lucrul ca maseuză, cu cunoștințe solide în diverse tehnici de masaj.
  • Certificare sau diplomă în masaj sau într-un domeniu relevant.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală, cu capacitatea de a asculta și de a răspunde la nevoile clienților.
  • Atitudine profesională și respect pentru confidențialitatea clienților.
  • Flexibilitate în program.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu relaxant și stimulant, alături de o echipă dedicată și prietenoasă.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională continuă în domeniul masajului și în alte tehnici complementare.
  • Satisfacția de a lucra într-o poziție care aduce relaxare și binecuvântare în viața clienților noștri.

Asteptam CV-urile dvs la adresa de email

info.adorclinic@mail.ru

О компании

Suntem o destinație de încredere în domeniul frumuseții și îngrijirii personale, dedicată să vă ajutăm să vă atingeți cele mai înalte standarde de frumusețe și sănătate. Ne străduim să oferim servicii de calitate superioară și să creăm experiențe memorabile pentru clienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?