Недавно опубликовано

Manager Vânzări cu mașină personală

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Compania de producere și comenț a articolelor din carton și hârtie este în căutarea unui nou coleg în echipa, dacă vrei să încerci ceva nou și de lungă durată într-o ramură atât de interesantă nu ezita să ne lași un CV sau un apel.

Cerințe/Responsabilități:

  • Persoană dinamică și pozitivă, orientare spre realizarea obiectivelor;
  • Responsabilitate;
  • Rezistent la stres și găsirea unor soluții;
  • Ademenirea noilor clienți;
  • Promovarea imaginii companiei pe piață prin transmiterea ofertelor la produsele noi clienților deja existenți și cei noi;
  • Punctualitate.

Condiții de muncă:

  • Pachet social integral;
  • Salariu atractiv, motivant și individualizat;
  • Echipă pozitivă.

Отправить резюме

О компании

Suntem producatori locali de ambalaje din hartie si carton ondulat!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, strada Ion Pruncul 2/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?