Опубликовано вчера

Manager Marketing

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Ставчены

Описание вакансии

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Manager Marketing (comerț modern și tradițional).

În rolul de Manager Marketing vei elabora și coordona implementarea campaniilor de marketing în comerțul modern și tradițional.

responsabilitățile tale:

  • elaborarea strategiei, a acțiunilor/evenimentelor/campaniilor de marketing;
  • participarea la întocmirea planului de marketing anual, trimestrial şi lunar al Companiei;
  • dezvoltarea promoțiilor și coordonarea tuturor părților implicate pentru o implementare reușită în rețeaua proprie de magazine și cele partenere;
  • crearea și actualizarea instrumentelor folosite în activitatea recurentă: reviste, materiale POSM, etc;
  • crearea materialelor de marketing care vor atrage eficient consumatorii;
  • prezentarea companiei în relaţiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • colaborarea cu furnizorii de produse complementare pentru desfăşurarea acţiunilor comune de marketing.

ce așteptăm:

  • studii superioare
  • experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG
  • fluență în limbile română și rusă, engleză (avantaj)
  • cunostințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel și PowerPoint
  • bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
  • familiarizat cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane

ce oferim:

  • carieră într-o companie în dezvoltare continuă
  • pachet salarial atractiv
  • training-uri de specialitate
  • mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

                                                               Te așteptăm în echipa Rogob!

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

О компании

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?