Основная информация

Зарплата:
11 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

IMSP Centrul Republicande Reabilitare pentru Copii  Anunță concurs de Angajare pentru funcția de ”Contabil”

Ești tânăr specialist sau profesionist deja format ?

Vino să faci parte din echipa  IMSP CRRC !

Ne vom potrivi de minune dacă deții:

  • Studii superioare (economice, contabilitate);
  • Preferabil experiență relevată în domeniul contabilității;
  • Cunoştinţe de operare  PC (Universal accounting, Excel);
  • Abilitatea de a te adapta și lucra rapid;
  • Atenție, spirit dezvoltat de observație, responsabilitate, comunicare  și colaborare.

Responsabilități:

  • Organizarea, asigurarea retribuirii muncii conform legislației în vigoare;
  • Înregistrarea conturilor bancare personale ale angajaților instituției și efectuarea operațiunilor bancare privind salariile calculate;
  • Evidenta numerarului (casa);
  • Colaborarea stransa cu echipa pentru a asigura corectitudinea și completitudinea datelor financiare.

Ce oferim:

  • Un post de munca cu salariu competitiv, cu posibilitatea de progrese;
  • Grafic de lucru de 8 ore pe zi, de  luni-vineri 08:00-16:30;
  • Locul de muncă confortabil,  situat în mun. Chișinău, str. Grenoble 147;
  • Instruiri regulate, atât interne, cât și traininguri, participări la conferințe și forumuri  asigurate de instituție;
  • Colectiv dinamic, dornic de dezvoltare, implicat care știe să lucreze în echipă pentru atingerea obiectivelor instituției.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: resurseumanecrrc@gmail.com

 Tot odată Dosarele pot fi depuse  fizic în IMSP CRRC  între orele 8.00 - 16.00 cu excepţia zilelor de sâmbătă, duminică şi a zilelor de sărbătoare.

Persoană responsabilă: Grosu Victoria - Şef SJRU,

Tel.   [показать номер]022 73-35 78;

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Grenoble, 147
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?