Опубликовано вчера

Manager dezvoltare turism intern

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Panda Tur este în căutarea unui Manager în dezvoltarea turismului intern și organizarea tururilor pentru în Republica Moldova pentru turiștilor din străinătate. Căutăm o persoană orientată către rezultate, atentă la detalii și cu o bună capacitate de comunicare și convingere.

Cerințe:

  • Cunoașterea la nivel avansat a limbii engleze reprezintă o condiție obligatorie;
  • Cunoașterea altor limbi străine prezintă un avantaj;
  • Experiență în pregătirea ofertelor și negocierea cu clienții potențiali/existenți și cu furnizorii companiei;
  • Capacitate rapidă de decizie, precum și asumarea responsabilităților pentru deciziile luate;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare și convingere;
  • Rapiditate în acțiune, încredere în sine și gândire pozitivă;
  • Stăpânire temeinică a lucrului la calculator;
  • Punctualitate, atenție la detalii, capacitatea de a respecta dead-line-urile;
  • Lucru în echipă.

Oferim:

  • Salariu atractiv + Bonus din vânzări în funcție de performanță;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Echipă tânără și binevoitoare;
  • Traninguri, seminare;
  • Participarea la diverse expoziții internaționale;
  • Excursii, info-tur-uri, petreceri corporative în afara țării;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă tânără și profesionistă și un mediu de lucru modern.

Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus, aşteptăm CV-ul la adresa de e-mail:  hr@pandatur.md

Detalii suplimentare la numărul de telefon: +[показать номер]373 68 88 19 19.

Ключевые навыки
Time Management Limbi străine Securitatea datelor Managementul proiectelor Lucru în echipa Învățare continuă Gândire critică Creativitate Excel Adaptabilitate Analiza datelor Comunicare Abilități interpersonale Soluționarea problemelor

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Vasile Alecsandri nr.121
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?