Опубликовано вчера

Laborant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Laborant

Anunțăm ca vacant postul de LABORANT în industria alimentară!

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul  tehnologiei produselor alimentare sau chimie;
  • Experiență practică într-un laborator chimic sau controlul calității produselor alimentare;
  • Abilități în tehnici de analiză chimică, cum ar fi metode gravimetrice, titrarea, etc.;
  • Capacitatea de a interpreta și de a analiza datele rezultate din încercări cu redactarea rapoartelor  precise și  documentarea rezultatelor;
  • Cunoștințe de operare în Microsoft Office (Excel/Word).

Oferim:

  • Asigurăm instruire continua;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională într-un mediu profesionist;
  • Salariul motivant în dependență de calitățile profesionale a candidatului;
  • Transport, prânz, echipament.
Отправить резюме

О компании

Producerea biscuitilor .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, r.Straseni, s.R.Lomtadze 2/3
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?