Опубликовано вчера

Arhitect

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Studii superioare de specialitate in arhitectura / design de interior si experienta de lucru de peste 2 ani in domeniu.

Cerinte:

  • Pasiune pentru desen, proiectare si atentie la detalii.
  • Creativitate si initiativa.
  • Punctualitate, seriozitate si responsabilitate pentru lucru bine facut.
  • Abilitati de masurare si executare a releveelor
  • Cunostinte despre materiale de constructie si finisaje
  • Abilitati de lucru cu liste de cantitati, bugete si cost management.
  • Viteza de lucru pe calculator si cunoastrea programelor de lucru - Archicad, AutoCad, SketchUp, Adobe Photoshop, Twinmotion/Lumion

Descrierea jobului

  • Proiectare arhitectura nivel DTAC, PT, DDE, intocmire documentatie obtinere CU, autorizatie de constructie si avize.
  • Proeictare de design interior.
  • Modelare si randare 3d.

Mediu prietenos de lucru, diversificare in proiectare (case, blocuri, hale, cladiri comerciale), birou cu o locatie linistita, la o vila din cadrul unei cartier rezidential, loc de parcare - Tunari Ilfov.

Ключевые навыки
AutoCad Archicad SketchUp Adobe Photoshop Twinmotion/Lumion

Преимущества

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Оплата жилья в случае переезда

О компании

Proiect Optim este o companie de proiectare arhitecturala, structurala și design cu un colectiv tanar. Căutăm persoane creative și dinamice, dornice să se alăture echipei noastre pentru o perioada lunga de timp.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Tunari, Ilfov, Tunari Residence
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?