Опубликовано вчера

Inginer service aparatura medicala

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate in domeniul ingineriei (preferabil inginerie medicala / inginerie chimica);
  • Minimum 2 ani experienta anterioara pe post;
  • Competente aprofundate operare/utilizare Suita MS Office, soft ERP, Outlook, aplicatii specifice de gestionare a proceselor de inginerie;
  • Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in scopul reviziilor tehnice si traininguri;
  • Engleza - min. nivel mediu (scris si vorbit terminologie de specialitate);
  • Permis auto categ. B.

Responsabilitati:

  • Pregătește intervenția pentru defecțiunea sesizată în baza documentelor primite, identifică factorii care au cauzat defecțiunea și rezolvă problemele tehnice apărute;
  • Colaborează cu colegii din echipă în realizarea activității de constatare, mentenanță și reparație a aparaturii medicale (ex. defibrilatoare, injectomate, monitoare EKG) și a echipamentelor conexe din dotarea vehiculelor speciale;
  • Ocazional, efectuează vizite (delegații) la clienți, pe baza unei planificări prealabile, cu scopul verificării aparaturii medicale;
  • Participă la inventarierea mărfurilor din gestiunea departamentului;
  • Comunică prin telefon în vederea asigurării suportului tehnic necesar clienților;
  • Întocmește documentația specifică departamentului de service (ex. devize, PV de luare in custodie, etc.).
Ключевые навыки
Adaptabilitate Gândire critică Lucru în echipa Soluționarea problemelor Comunicare Învățare continuă Etica în muncă Asertivitate

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?