Недавно опубликовано

Recepționist/manager filiala Ciocana

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Căutăm recepționist/ă la filiala Vibe Academy Ciocana  (Luni -vineri 11:00-19:30, sâmbătă 9:30-15:00)

Avem nevoie de o persoană energică, prieten bun cu rețelele sociale, comunicabilă și dorinică ca să învețe.
Se acceptă și studenți, elevi la colegiu creativi și dornici de învățare

Atribuții de serviciu:
  • Promovarea cursurilor în rândul părinților
  • Ținerea legăturii cu părinții și stabilirea recuperărilor
  • Încasarea plăților (va fi instruită persoana)
  • Asigurarea logistică a filialei

Ce oferim:

  • Salariu fix 7000+bonusuri de performanță.
  • Angajare oficială.
  • Instruire și mentorat.

Așteptăm CV-ul dvs pe info@vibe.md sau scrieți în privat pentru detalii.
Отправить резюме

О компании

Întreprinderea Socială „Vibe Academy” S.R.L. vine să vă propună cursuri actuale pentru a dezvolta o generație a viitorului, competentă pe piața muncii. Echipa acesteia fiind tineri practicieni cu experiență în spate ce pot explica pe înțelesul copiilor cursurile oferite de Academie, atunci chiar când pare imposibil și extrem de complicat.

Programul este creat de noi si este unul individualizat, bazat pe sarcini, activități practice și de joc prin care elevii vor îndrăgi domeniile din care fac parte cursurile oferite de Academie, la fel ca profesorii acestei echipe.

Vibe Academy – Tot ce îți imaginezi, poate fi real!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Mircea cel Bătrân 34/6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?