Опубликовано вчера

Designer de interior | Дизайнер интерьера

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități funcționale:

  • comunicarea cu clienți
  • realizarea de masurări la locațiile clienților
  • identificarea exigențelor și cerințelor potențialilor clienți
  • realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale
  • întocmirea actelor de primire-predare al lucrarilor
  • rapoarte zilnice

Cerințe față de candidați:

  • cunoașterea obligatorie a limbii de stat
  • studii superioare în domeniu
  • experiență în domeniu
  • cunoașterea programelor de proiectare
  • punctualitate si seriozitate
  • abilități de organizare și panificare
  • responsabilitate

Program de muncă:

  • luni-vineri de la 9:00 pînă la 18:00
  • sambata de la 10:00 pînă la 16:00

Noi oferim:

  • salariu atractiv
  • pachet social
  • telefonie corporativă

Concursul se va desfășura în două etape:

  • etapa I – examinarea CV-urilor
  • etapa II – interviuri cu candidații selectați în urma rezultatelor examinării CV-urilor

Candidații cointeresati sunt rugati sa ezpedieze CV-urile cu fotografie la adresa electronică: office@material.md.

О компании

MATERIAL MD – este liderul in domeniul solutiilor performante in constructii de pe piata autohtona, care mai mult de 10 ani se ocupă cu parchet, pardoseli comerciale, tavane suspendate si fatade ventilate

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Bucuresti, 98
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?