Опубликовано вчера

Sudor / Lacatus / Tubulator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей, Румыния, Тулча

Описание вакансии

  • Locul de munca o sa fie in judetul Tulcea / Romania, la societatea VARD SA
  • Este in cautare de sudori / lacatusi / tubulatori pentru santier naval.
  • Forma de angajare este de contract pe perioada nedeterminata in Romania.

Cerinte :

  • Candidatii pentru posturile mentionate trebuie sa aibe urmatoarele calitati si cunostinte :
  • Calificari/experienta in domeniul in care aplica.
  • Seriozitate si respect fata de colegi si sefi (persoane agreabile pt lucrul in echipa) ;
  • Permis de conducere categoria B. ( nu este obligatoriu )

Se ofera :

  • Se ofera scule, materiale si echipamente de protectie individuale noi fiecarui angajat pt a face munca cat mai usoara.
  • Cazare in conditii normale.
  • Salariu competitive cu forta de munca.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Tulcea, str. Gavrilov Corneliu, 151
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?