Недавно опубликовано

Fotograf de Modă Comercială

Основная информация

Зарплата:
5 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră caută un fotograf talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Fotograf de Modă Comercială. Dacă ai o viziune artistică unică, abilități tehnice solide și o pasiune pentru modă, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine să te dezvolți într-un mediu dinamic și creativ.

Responsabilități principale:

  • Realizarea fotografiilor de modă comercială pentru diverse proiecte și clienți.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege nevoile și cerințele proiectului.
  • Crearea și implementarea conceptelor creative în imagini.
  • Gestionarea tuturor aspectelor tehnice ale procesului de fotografiere, inclusiv iluminarea, compoziția și post-producția.
  • Respectarea termenelor limită și a bugetelor stabilite pentru proiecte.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în fotografia de modă comercială.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.
  • Cunoștințe avansate în utilizarea echipamentelor și software-urilor de fotografiere și editare foto.
  • Creativitate, inovație și atenție la detalii.
  • Abilitatea de a gestiona multiple proiecte simultan și de a lucra eficient într-un mediu cu termene limită strânse.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra cu clienți de top din industria modei și a publicității.
  • Dezvoltarea profesională și personală continuă prin participarea la proiecte diverse și provocatoare.
  • Un mediu de lucru dinamic și creativ, cu o echipă entuziastă și talentată.
  • Salariu competitiv și beneficii atractive.

Dacă ești pasionat de fotografia de modă comercială și îndeplinești cerințele de mai sus, te încurajăm să aplici pentru acest rol. Trimite-ne CV-ul tău și un portofoliu al lucrărilor tale pentru a fi luat în considerare pentru această poziție.

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații selectați pentru interviu.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unor imagini memorabile și impactante în industria modei comerciale!

Отправить резюме

О компании

“Компания Dreams Production - это фабрика, которая занимается производством высококачественной одежды и аксессуаров. Помимо этого, мы также предлагаем услуги индивидуализации продукции, чтобы каждый клиент мог создать свой уникальный мерч.

У нас работают высококвалифицированные специалисты, которые используют только лучшие материалы и новейшие технологии. Мы гарантируем высокое качество нашей продукции и индивидуальный подход к каждому клиенту.

Если вы хотите создать что-то уникальное и стильное, то компания Dreams Production - идеальный выбор для вас. Мы предлагаем широкий ассортимент одежды и аксессуаров, а также возможность персонализации изделий по вашему вкусу.

Не упустите возможность стать частью нашей команды и создать свой неповторимый образ вместе с нами!”

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Carbunari 2/b
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?