Недавно опубликовано

Consultant Juridic

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Se caută OFFICE MANAGER în oraşul Bălţi!

Cerinţe:

  • Abilităţi comunicative bune,
  • Cunoaşterea limbilor româna şi rusă,
  • Utilizarea încerezut al PC, Internet,
  • Activitate, punctualitate, abilitate înaltă de lucru, responsabilitate,
  • Experineţă în vânzări.

Noi îţi oferim:

  • Program de lucru comod,
  • Mediu de lucru confortabil.

Or. Bălţi, str. Ştefan cel Mare 77,

Telefon [показать номер]068872479
Sau trimiteţi CV pe poşta electronică dorinapatrasco@gmail.com.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str. Ştefan cel Mare şi Sfânt 77/2
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?