Недавно опубликовано

Manager turism

Основная информация

Зарплата:
от 7 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Dacă sunteți în căutarea unui job interesant bine plătit cu condiții bune de muncă, salariu la timp și pachet social, atunci noi vă putem oferi această posibilitate.

Cerinte:

  • experiență sau fără în domeniu (participări în INFO tururi constituie un avantaj);
  • cunoașterea limbilor româna/rusa/engleza;
  • cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator (Office, Internet);
  • persoană sociabilă, punctuală;
  • cunoașterea destinațiilor Turcia, Grecia, Egipt, Bulgaria etc. constituie un avantaj.

Salarizare de la :

  • fara experienta de la 7500 lei salariu
  • 1 an experienta de la 10000 lei salariu
  • 2 ani si mai mult de la 15000 lei salariu
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, 31 august 1989, 62
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?