Опубликовано вчера

Operator Comenzi

Основная информация

Зарплата:
от 8 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

**Angajăm Operator Comenzi Online Offline în Oficiu**

Căutăm un Operator Comenzi Online Offline în Oficiu pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Moldova.

Dacă ești o persoană responsabilă, comunicativă și iubitoare de oameni, acesta ar putea fi job-ul perfect pentru tine!

**Responsabilități:**

  • Procesarea comenzilor online și offline primite de la clienți
  • Gestionarea corectă a informațiilor și a datelor din sistemul nostru
  • Comunicarea eficientă cu clienții prin telefon, e-mail și alte canale de comunicare
  • Asigurarea unui serviciu clienți de calitate și rezolvarea eficientă a problemelor sau întrebărilor clienților

**Cerințe:**

  • Limba română și limba rusă - vorbit și scris fluent
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple în același timp
  • Atitudine proactivă și orientare către rezolvarea problemelor
  • Experiență anterioară în domeniul serviciului clienți constituie un avantaj
  • Competențe în lucrul online reprezintă un avantaj suplimentar

**Beneficii:**

  • Salariu competitiv, începând de la 8500 lei, în funcție de experiență
  • Program de lucru flexibil: Luni - Vineri, orele 09:00 - 18:00
  • Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă prietenoasă și dedicată
  • Lucrul pentru site-ul coffeeshop.md

Dacă ești o persoană motivată și entuziastă, care își dorește să facă parte dintr-o echipă dinamică și să contribuie la succesul nostru, trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail lunguandrei30@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon [показать номер]061151865 pentru mai multe detalii.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din povestea noastră de succes!

Отправить резюме

О компании

Magazinul online de cafea, ceai și produse complementare Coffeeshop Moldova operează național din 2015 și se bucură de încrederea clienților și partenerilor.

Alătură-te echipei noastre pentru a primi plăcere din deservirea clienților după ultimele tendințe de customer-service!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Petricani, 88/8
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?