Опубликовано вчера

Antrenor sală de forță

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un antrenor de fitness pasionat și motivat să își ajute clienții să atingă obiectivele lor de fitness și sănătate. Dacă ești un profesionist dedicat, plin de energie și dornic să îi ghidezi pe alții spre un stil de viață sănătos, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Furnizarea de antrenamente personalizate și de grup;
  • Dezvoltarea și implementarea programelor de antrenament;
  • Monitorizarea progresului clienților și oferirea unui feedback;
  • Asigurarea corectitudinii tehnicilor de antrenament.

Cerințe:

  • Certificare în domeniul fitnessului;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Aspectul fizic corespunzător standardelor industriei fitness;
  • Experiența anterioară constituie un avantaj.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță.

Dacă credeți că aveți abilitățile necesare pentru acest rol, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa: recrutare@happy-hr.md sau apelați la numărul de telefon [показать номер]079427445.

Ключевые навыки
Soluționarea problemelor Comunicare Învățare continuă Etica în muncă Abilități interpersonale

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?