Опубликовано вчера

Vânzător Consultant -materiale de construcție

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Скулянка, Страшены

Описание вакансии

MATERIALPRIM, magazin de materiale de construcție din inima orașului Vatra, caută Vânzător-Consultant  să facă parte din echipa noastră!

Cerințe:

  • Ești o persoană energică, cu o abilități de a comunica și de a te adapta rapid la nevoile clienților.
  • Ai o pasiune pentru industria construcțiilor și pentru a ajuta clienții să-și realizeze proiectele de vis.
  • Experiența anterioară în vânzări sau în domeniul materialelor de construcție este un mare avantaj.
  • Abilități solide de vorbire în limba română și limba rusă.

Beneficii:

  • Îți oferim un mediu de lucru plăcut și stabil .
  • Angajare oficială cu salariu Net -12000 -18 000lei.
  • Ești parte dintr-o echipă unită , unde fiecare contribuie la succesul nostru colectiv.

Pentru a te alătura echipei noastre , trimite cv tău de cv@easyhr.md sau sună acum la:

Irina - [показать номер]069307234
Ion - [показать номер]068560603

Fii parte din echipa care construiește viitorul! Alătură-te MATERIALPRIM!

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Tренинги

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Petricani
Кишинёв, Vatra

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?