Опубликовано вчера

Tehnolog in sectia de producere

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe principale:

  • Experiență anterioară în cofetărie sau producție de produse de patiserie
  • Studii superioare in domeniul respectiv
  • Abilități de creare și decorare a deserturilor
  • Cunoștințe solide privind ingredientele și tehnicile de patiserie
  • Abilități de gestionare a timpului și a resurselor
  • Atitudine pasionată și atenție la detalii
  • Responsabil,respectuos,acuratete, rezistent la stres
  • Cunoaștere PC.

Responsabilități cheie:

  • Crearea și producția de produse de patiserie și cofetărie de înaltă calitate
  • Dezvoltarea și testarea de noi rețete și produse
  • Menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru asigurarea calității și eficienței
  • Supervizarea procesului de producție și respectarea termenelor limită

Beneficii:

  • Oportunități de a lucra cu ingrediente premium și tehnici de top
  • Mediu de lucru creativ și inspirat
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
  • Up Fitness
  • Salariu negociabil

Grafic de lucru :
Luni- Vineri de la 9:00/18:00

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Postei 91
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?